logo Webmoney

Увага! При додаванні Скайп, прочитайте правила безпеки.

Контакти обміну Webmoney

Правила

Даний Договір встановлює правила та умови (надалі Правила), згідно з якими wmlviv.org.ua надає свої послуги. Здійснюючи обмінну операцію Клієнт підтверджує, що він уважно прочитав, зрозумів та погодився з усіма умовами даних Правил. Всі операції в wmlviv.org.ua розглядаються як договір між двома фізичними особами та кожна із сторін розуміє можливі ризики.

1. Всі переговори проводяться за допомогою контактних даних, які вказано на сайті wmlviv.org.ua (внутрішня пошта Webmoney Keeper, e-mail, ICQ, телефонна розмова).
2. Прийом заявок на ввід/вивід відбувається цілодобово.
3. Заявка на обмін обробляється протягом робочого дня, за умови що вона поступила до 12.00 поточної доби. Процес зарахування грошей на банківський рахунок може тривати до трьох робочих днів.
4. Всі операції проводяться лише після оплати та зарахування необхідної кількості одиниць для проведення операції.
5. wmlviv.org.ua залишає за собою право змінювати курс два рази на добу. На момент подачі заявки курс фіксується для здійснення обміну, але якщо на момент оплати курс змінився більше ніж на 5% адміністрація залишає за собою право переглянути курс.
6. Сума, яку переводить Клієнт, повинна відповідати сумі, яка вказана в заявці на обмін. В іншому випадку wmlviv.org.ua залишає за собою право призупинити обмін, для уточнення умов, або ж відмовити в обміні без попередження.
7. Користувач зобов'язаний надати правдиву і точну інформацію для оформлення платежу (персональні дані, платіжні реквізити) і діючі контактні дані (e-mail, ICQ, телефон). Якщо Клієнт проводить вивід титульних знаків з системи WebMoney Transfer, він зобов'язаний надати копію 1,2 та 11 сторінок власного паспорта. Для здійснення обміну, введені дані повинні бути ідентичні з Вашими данними в системі webmoney (співпадати з даними які Ви вказували у Вашому wmID).
8. wmlviv.org.ua не розголошує інформацію про Клієнтів третім особам, окрім випадків, коли проти власника гаманця, який скористався нашими послугами, порушена кримінальна справа або Арбітраж системи WebMoney Transfer подано офіційний запит.
9. wmlviv.org.ua не несе відповідальності і не покриває збитків, які виникли за умов невірного використання сервісів, в т.ч. при помилках Клієнта, які він припустив при заповненні форми обміну, які можуть призвести до переказу грошей на помилково вказаний рахунок.
10. wmlviv.org.ua не несе відповідальності за неправомірне використання Клієнтом відповідних систем електронних переказів, а також за роботу систем переказів, банків, платіжних систем та за затримки, спричинені їх роботою.
11. Більш докладно про порядок обміну Webmoney, читайте на офіційному сайті компанії.

 

Контакти обміну Webmoney