logo Webmoney

Увага! При додаванні Скайп, прочитайте правила безпеки.

Контакти обміну Webmoney

Питання / відповідь

1. Які вимоги системи для можливості виводу Webmoney?

Для можливості здійснювати операції з виводу титульних знаків Webmoney Вам потрібно отримати атестат, не нижче формального, який Ви можете отримати після заповнення паспортних даних на passport.webmoney.ru. Після цього Ви повинні підтвердити введені паспортні дані, для цього Ви повинні завантажити кольорові скановані сторінки паспорту та ІПН на сервер webmoney.ru. Протягом 3-х робочих днів оператори webmoney.ru перевірять Ваші дані.

2. Я хочу придбати (продати) Webmoney, що мені треба зробити?

Для обміну Вам потрібно перейти на головну сторінку та заповнити форму замовлення. Всі поля форми необхідно вірно заповнити. Після цього протягом дня з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення та підтвердження обміну.

3. Що писати в примітці до переказу?

В примітці до переказу Вам потрібно писати Ваші ПІБ, серія та номер паспорту, а також адресу реєстрації (по паспорту).

4. Чи можна вивести з системи Webmoney на Ваш гаманець з кодом протекції?

Так, Ви можете переслати Webmoney з кодом протекції, для того, щоби ми Вам зарезервували необхідну суму коштів, але при отриманні готівки ми повинні мати вже отримані від Вас Webmoney. Тобто код протекції має бути введений заздалегідь.

5. Чи потрібно обов'язково подавати паспортні дані (копію паспорта) для виводу Webmoney?

Так, ця вимога є обов'язковою і пред'являється системою Webmoney Transfer при здійсненні виводу грошей готівкою для ідентифікації особи яка здійснила операцію.

6. Чи можу я вивести через Вас WMU, WME, WMR, WMB, WMG, WMC, WMD?

Звичайно можете. Для виводу будь-якого з типів титульних знаків, який підтримує система Webmoney Transfer Вам необхідно обміняти їх всередині системи. Для цього Вам необхідно натиснути на гаманці з відповідними титульними знаками правою кнопкою та обрати пункт "Обменять" та "Обменять WM* на WM*". Після обміну Ваших титульних знаків на WMZ Вам потрібно подати запит на нашому сайті на вивід титульних знаків.

7. Чи можу я ввести через Вас WMU, WME, WMR, WMB, WMG, WMC, WMD?

Звичайно можете. Для вводу будь-якого з типів титульних знаків, який підтримує система Webmoney Transfer Вам необхідно заповнити замовлення на ввід Webmoney. Далі з Вами зв'яжеться менеджер з яким Ви зможете обумовити деталі операції.

8. Чи здійснюєте Ви обмін між титульними знаками в середині системи Webmoney?

Так як в Webmoney Transfer є можливість самостійно миттєво обміняти титульні знаки ми від цієї послуги відмовилися. Для обміну Вам необхідно натиснути на гаманці з відповідними титульними знаками правою кнопкою та обрати пункт "Обменять" та "Обменять WM* на WM*". Після підтвердження Ви миттєво отримуєте обміняні титульні знаки на Ваш гаманець. Це надзвичайно швидко та надійно.

9. Яка мінімальна та максимальна сума для обміну?

У нас немає поняття мінімальна чи максимальна сума для постійних клієнтів. Для нових клієнтів мінімальна сума не менше еквівалента 50 USD, для уточнення по сумі обміну звертайтесь до наших менеджерів.

10. Як швидко Ви здійснюєте операцію. Мені потрібно отримати готівку (зарахування WM на гаманець) якнайшвидше?

Обмін, в більшості випадків, триває не більше кількох годин від початку звернення до здійснення операції. Все залежить від того як швидко Ви готові зустрітися для здійснення операції. Якщо Ви замовляєте переказ за допомогою будь-якої із систем, то час здійснення переказу залежить від швидкості роботи системи яку Ви обрали. Для того щоби здійснити терміновий переказ, будь ласка, погоджуйте операцію за контактним телефоном.

 

Контакти обміну Webmoney